Geoblog.pl    sheriff    Podróże    Catalonia - powrót po czterech latach    Po co mi ta kurtka?

Po co mi ta kurtka?

Hiszpania
Hiszpania, Barcelona

Lot z Modlina

Całkiem fajne to lotnisko, tylko dojechać do niego w godzinach szczytu - brrrrr... Przez bramki przechodzi się troszkę dłużej, bo nasi pogranicznicy w Modlinie dostali nowy sprzęt. nie wiem jak to się nazywa, ale jest to jakby mała szczoteczka, którą omiatają ręce, spodnie w kilku miejscach a potem szczoteczkę odbiera pani przy komputerze-analizatorze.
Jest to urządzenie do wyszukiwania śladowych ilości środków wybuchowych.

Lot bez żadnych niespodzianek, trochę ciasno - jak to w Ryanair. Wysiedliśmy na El Prat Barcelona i od razu zacząłem się rozbierać. No i po co mi ta kurtka? W Warszawie było chłodno a tu jeszcze chłód nie dotarł:):)

Auto wzięliśmy tym razem z firmy Firefly, bo było najtańsze:). Za każdym razem jednak mnie wkurza, gdy pani w biurze pyta:
- 1000 Euro blokujemy na karcie czy ubezpieczenie za 120 Euro???
Jedno złe i drugie do niczego... Za każdym razem jednak decyduje się na to cholerne ubezpieczenie...

zula - 2015-10-28 11:41
Hej...Pisz,pisz proszę!

sheriff - 2015-10-28 15:12
Witaj Małgosiu!
Ty jesteś tu najwierniejszą czytelniczką:):) Nie wiem czy warto coś pisać... Miejsca już świetnie znane, a i wyjazd raczej skierowany na chwile odpoczynku... Może o tym jak to już kości coraz częściej pobolewają?:):):) Ano zobaczymy:)

zula - 2015-10-28 15:40
...czytelników masz wiele!
lecz nie wszyscy komentują...
no ale jeżeli odpoczynek to nabieraj sił i ciesz się słońcem...a temat jak to kości coraz częściej pobolewają jest także ciekawy .
pomyśl jak to będzie za lat 20!...mogłabym coś na ten temat napisać. :))
"z zazdrością" ,że wylądowałeś...jesteście w Barcelonie
serdecznie pozdrawiam

sheriff - 2015-10-28 16:05
Dziękuję Ci bardzo:) Popiszę troszkę:)
A gdzież to nasz Zula się w najbliższym czasie wybiera? Pozdr;

zula - 2015-10-28 18:03
...za Wami do Katalonii ,
pozdrawiam i czytam z radością !

Adam Mazurek